Superadria

Ak radi plánujete Vašu dovolenku a chcete čo najširšiu ponuku a očakávate možnosť si vybrať medzi niekoľkými typmi ponúk a bojíte sa objednať si dovolenku priamo cez zahraničnú agentúru... v tom prípade Vám ponúkame cez 30.000 lôžok v apartmánoch, obytných komplexoch, rezidenciách, vilkách, hoteloch, aparthoteloch, kempoch, mobilných domoch v Bibione, Lignane a aj v Chorvátsku.

Spolupracujeme s talianskou agentúrou Superadria. Stačí si vybrať z ich ponuky (v českom jazyku), kde sa dozviete o dostupnosti a cene daných kapacít. Potom nám na mailovú adresu ponuky@ajmaxtravel.sk poslať miesto, číslo apartmánu, názov, typológiu ubytovania, termín a Vaše kontaktné údaje a my Vám za rovnakú cenu, aká je uvedená na webe, danú kapacitu zarezervujeme a vyhnete sa platbe do zahraničia a s tým spojenými poplatkami, nakoľko všetko potrebné Vám zariadime. Úhradu zrealizujete v našej kancelárii v Trnave, resp. vkladom na náš účet v Tatrabanke. Najneskôr týždeň pred nástupom na dovolenku Vám zašleme ubytovací poukaz - voucher a pokyny, kde budete mať uvedené, ako a kde si vyzdvihnete kľúče od apartmánu.  V cene pobytu je i plážový servis (slnečník, lehátko a kreslo) a voľný vstup na SPAGHETTI PARTY - tanec, hudba a hlavne špagety, dobré víno pre rodičov a nealko nápoje pre deti. 

V prípade záujmu Vám zabezpečíme aj komlexné cestovné poistenie UNION alebo ECP. Samozrejmosťou je i mpžnosť dovolenky na splátky cez HOMECREDIT.