Futbalový zájazd Manchester United - Aston Villa

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Manchester
Kód zájazdu: 1042281
Cena od: 499 €
Príplatky od: 0 €
Športové podujatia

Výber termínu

30.11.2019 3 dni 499 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Futbalový zájazd Manchester United - Aston Villa

DIVADLO SNOV NA OLD TRAFFORD
Poďte s nami na futbalový zájazd na Manchester United a užite si legendárny štadión. The Red Devils začali pod vedením Ole Gunnar Solskjara novú éru a chcú vrátiť klubu úspechy starých slávnych čias.
V Manchestri sú pre vás k dispozícii naši (v cene Premium a Exclusive balíkov) a hotely s ľahkou dostupnosťou k MHD. Stačí si vybrať jeden z našich balíkov a aj vy budete súčasťou elektrizujúcej atmosféry Old Trafford.


AKO OBJEDNAŤ FUTBALOVÝ ZÁJAZD NA MANCHESTER UNITED

NA LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:
* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.

Zápas Manchester United naživo! Kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky a vyberte si balík, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem iba o vstupenky, pri objednávke zakliknite možnosť Vstupenka. My vám následne emailom zašleme konkrétnu ponuku s aktuálnou cenou.


ORIENTAČNÝ PROGRAM S PREMIUM BALÍKOM

ODLET ZO SLOVENSKA A ZÁPAS

- odlet do Leedsu alebo Manchestru, príchod na letisko, presun autobusom do mesta a privítanie delegátom - zápas Manchestru United a voľný program
VOĽNÝ DEŇ

- raňajky a odporúčame vidieť Town Hall, Múzeum futbalu, centrum okolo Exchange Square alebo ísť na prehliadku štadióna United/City
ODLET NA SLOVENSKO

- raňajky a posledné nákupy alebo prehliadka turistickým autobusom/loďkou - presun autobusom na letisko a odlet na Slovensko

Počasie v Anglicku síce zariadiť nevieme, ale program a vstupenky do najväčších pamiatok určite áno. Dajte nám vedieť.


MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ
Vašu spokojnosť ste vyjadrili ako 9,47 z 10 a väčšina našich klientov sa ku nám opätovne vracia. V poslednej sezóne sme spolu prekonávali počet splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .
Garantujeme profesionalitu, dodržanie podmienok a hlavne osobný prístup ku každému z vás. Proste, aby bolo všetko tak, ako sa dopredu dohodlo a futbalový zájazd na Manchester United dopadol podľa vašich predstáv.