Futbalový zájazd Manchester City - Záhreb

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Manchester
Kód zájazdu: 1055281
Cena od: 199 €
Príplatky od: 0 €
Šport

Výber termínu

01.10.2019 2 dni 199 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Futbalový zájazd Manchester City - Záhreb

HVIEZDY CITYZENS NA ETIHAD STADIUM
Poďte s nami na futbalový zájazd na Manchester City a užite si aktuálneho majstra Anglicka a perfektný útočný futbal. Ako hovoria domáci, uvidíte tú "pravú" atmosféru v Manchestri. V Manchestri sú pre vás k dispozícii naši (v cene Premium a Exclusive balíkov) a hotely s ľahkou dostupnosťou k MHD. Stačí si vybrať jeden z našich balíkov a aj vy budete súčasťou elektrizujúcej atmosféry Etihad Stadium.


AKO OBJEDNAŤ FUTBALOVÝ ZÁJAZD NA MANCHESTER CITY

NA LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:
* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.

Zápas Manchestru City naživo! Kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky a vyberte si balík, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem iba o vstupenky, pri objednávke zakliknite možnosť Vstupenka. My vám následne emailom zašleme konkrétnu ponuku s aktuálnou cenou.


ORIENTAČNÝ PROGRAM S PREMIUM BALÍKOM

ODLET ZO SLOVENSKA

- odlet do Leedsu alebo Manchestru, príchod na letisko, presun autobusom do mesta a privítanie delegátom - voľný program
ZÁPAS A PREHLIADKA MESTA

- raňajky a odporúčame vidieť: Town Hall, Múzeum futbalu, centrum okolo Exchange Square alebo ísť na prehliadku štadióna United/City - zápas Manchestru City
ODLET NA SLOVENSKO

- raňajky a posledné nákupy alebo prehliadka turistickým autobusom/loďkou - presun na letisko a odlet na Slovensko - prečítajte si

Počasie v Anglicku síce zariadiť nevieme, ale program a vstupenky do najväčších pamiatok určite áno. Dajte nám vedieť.


MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ
Vašu spokojnosť ste vyjadrili ako 9,47 z 10 a väčšina našich klientov sa ku nám opätovne vracia. V poslednej sezóne sme spolu prekonávali počet splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii . Garantujeme profesionalitu, dodržanie podmienok a hlavne osobný prístup ku každému z vás. Proste, aby bolo všetko tak, ako sa dopredu dohodlo a futbalový zájazd na Manchester City dopadol podľa vašich predstáv.