Hotel Grand Lido Negril

Destinácia: Jamajka, Negril
Kód zájazdu: 1055845
Cena od: 2 189 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

25.10.2019 9 dní Last Minute 2 189 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE
Odlet z Viedne, odbavenie 2 hodiny pred odletom. Počas letu je pre Vás pripravených niekoľko jedál a nápojov. Prílet na Jamajku do Montego Bay, uvítanie na letisku a transfer do Negrilu, vzdialeného 80 km od Montego Bay v severozápadnej časti ostrova/ transfer trvá 2 hodiny/.

2. – 7. deň POBYT NA JAMAJKE
Pobyt s raňajkami alebo programom All inclusive v najznámejšom a najkrajšom letovisku Jamajky v Negrile, ktorého pláž sa ťahá 10 km pozdĺž pobrežia. Program All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov aj alkoholických miestnych nápojov, nemotorizované vodné športy. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov. Odporúčame plavbu katamaránom pozdĺž pobrežia Negrilu pri západe slnka, kúpanie v neďalekých vodopádoch Mayfield Falls, celodenný výlet loďou po Black River s pozorovaním krokodílov vo voľnej prírode, kúpanie vo vodopádoch YS s prechádzkou po Bamboo Avenue, cesta s ochrannou bambusovou klenbou, tieniacou pred slniečkom. Možnosť navštíviť najznámejšie vodopády Jamajky Dunn´River Falls, ktoré sú neďaleko Ocho Rios vzdialené 5 hodín jazdy. Večer možnosť prechádzky po pláži alebo sa môžete nechať unášať v rytme reggae v niektorom z plážových barov so živou hudbou.

8. deň ODLET DO VIEDNE
Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko v Montego Bay a odlet do Viedne.

9. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA
leteckú dopravu Viedeň – Montego Bay – Viedeň
7 x nocľah v hoteloch so stravovaním podľa výberu
transfery letisko – hotel – letisko
asistencia partnerskej cestovnej kancelárie

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA
letiskové taxy (viď cenník)
fakultatívne výlety
cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Hotel Grand Lido Negril

TV práčovňa, čistiareň diskotéka jacuzzi, vírivka potápačské centrum konferenčná sála volejbal fitness centrum stolný tenis tenis internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 7 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis:

luxusný hotel tvorí 210 junior suit, nachádza sa uprostred tropickej záhrady, priamo u piesočnej pláže v zálive Bloody Bay, cca 7 km od centra strediska Negril.

Vybavenie:

6 reštaurácií, 8 barov, konferenčná miestnosť, diskotéka, bazén s jacuzzi, práčovňa (zadarmo), internet za poplatok.


Vybavenie izieb:

kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, klimatizácia, telefón, trezor, mini bar, CD prehrávač, kávovar, žehlička so žehliacou doskou, balkón alebo terasa.


Stravovanie:

All inclusive 24 hodín - formou bufetu, snacky a neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby počas dňa.

Pláž:

biela piesočnatá pláž priamo pri hoteli. Lehátka na pláži a plážové uteráky zadarmo.

Zábava a šport:

4 tenisové kurty, výlety na bicykloch, volejbal, plážový volejbal, stolný tenis, fitness centrum, vodné športy. Za poplatok kúpeľné terapie a potápačské kurzy PADI.

Na izbe je možné ubytovať 2 dospelé osoby.