htmlkody.info

Paríž plný bozkov

Francúzsko 7 Francúzsko 1 Francúzsko 2 Francúzsko 3 Francúzsko 4 Francúzsko 5 Francúzsko 6 Francúzsko 8
Destinácia: Francúzsko, Paríž a okolie
Kód zájazdu: 1070868
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Súhrn zájazdu:
Kde inde stráviť deň plný lásky ako v meste zamilovaných ? Paríž - perla na Seine, mesto umelcov,mekka módy, ale najmä mesto plné lásky. Zoberte svojho miláčika na neopakovateľný výlet a vyznajte si lásku priamo pod  Eiffelovkou !

Program zájazdu:

1.deň.
Odchod zo Slovenska v poobednajších hodinách.

2.deň.
Príchod do čarovného Paríža v ranných hodinách. Vyberieme sa naprehliadku centra so sprievodcom s nádychom romantiky - v Luxemburgských záhradách si dáme rande tam kde sa stretávajú zamilovaní parížania,oddýchneme si pri káve a nadýchanom croissante plnom čokolády v jednej z Parížskych kaviarní,prezrieme si univerzitnú Latinskú štvrť s bohémskou atmosférou a úzkymi uličkami,na ostrove Cité sa pokocháme nádherou katedrály Notre Dame , v galérii Louvre si pozrieme tajomný úsmev Mony Lisy - záhadnej lásky Leonarda da Vinciho ,ruka v ruke sa potúlame po záhradách Tuillerie.  Na známom moste lásky zamkneme našu lásku na večnosť a vo večerných hodinách sa presunieme na hotel. Ubytovanie

3. deň.
14.2.2020 sviatok sv. Valentína Raňajky, po raňajkách návšteva čarokrásneho zámku Versailles s malebnými záhradami. Navštívime zámoček Márie Antoinetty - Trianon, ktorý v sebe skrýva rôzne pikantné tajomstvá. Zohrejeme sa pri horúcej čokoláde v jednej z útulných kaviarničiek kúzelného mestečka Versailles. Presunieme sa do Paríža a vystúpame na Eiffelovku kde sa pokocháme výhľadom na celú krásavicu na Seine, pripijeme si pohárom šampanského na našu lásku. Navštívime štvrť umelcov Montmartre, kúpime si obrázok na pamiatku a vychutnáme si kávu v jednej z bohémskych kaviarní. Vo večerných hodinách môžete navštíviť  kabaretného predstavenia s  kankánom tancom plnom vášne, tanečníc vyzdobených perím a trblietavými flitrami, ubytovanie.

4. deň

Raňajky, presun do Paríža, kde začneme nasávať romantickú atmosféru perly na Seine Víťazný oblúk, prehliadka veľkolepého bulváru Champs - Elysées kde budete môcť svojej láske kúpiť pravý francúzsky parfém v najväčšej parížskej parfumérii,milovníci moderného umenia sa môžu pokochať obrazmi impressionistov v galérii d´Orsay originálne umiestnenej v historickej budove železničnej stanice. V popoludňajších hodinách nastúpime na romantickú plavbu loďou po Seine, tí nazamilovanejší si ju môžu vychutnať pri kúzelnej večeri pri sviečkach priamo na palube. 

5. deň:
Pokračovanie v ceste s príchodom ( záleží na nástupných miestach) v popoludňajších hodinách.  


Versailles (Château de Versailles)V období sedemnásteho storočia dal neďaleko Paríža vo Versailles vybudovať kráľ Ľudovít XIV. nazývaný aj kráľ slnka prekrásny zámok do ktorého sa po jeho dostavaní presídlil z Paríža. Tento honosný kráľovský zámok bol v nedávnej dobe zrenovovaný a turisti môžu obdivovať jeho architektúru, nádherné parky a záhrady a známu zrkadlovú sieň, ktorá je obložená mramorom a zrkadlami.   Eiffelova veža ( La Tour Eiffel )Ak sa spomenie Paríž, prvá vec na ktorú si človek spomenie je Eiffelova veža. Tá sa stala akýmsi symbolom Paríža a Francúzska. Eiffelova veža bola postavená firmou Gustave Eiffel & Cie patriacou Gustavovi Eiffelovi po ktorom bola táto veža pomenovaná. Táto architektonická dominanta Paríža bola otvorená v r.1889. Je skonštruovaná zo železných konštrukcií a meria úctyhodných 324m a má tri poschodia. Z veže je prekrásny výhľad. Na veži sa nachádza aj preslávená reštaurácia Julesa Verna, bar a obchodíky zo suvenírmi. Možnosť zakúpiť si pohár šampanského na Eiffelovej veži a tak si vychutňať pohár pravého šampanského s neopakovateľným výhľadom po boku svojej milovanej osoby.   Múzeum v Louvre Múzeum v Louvre je jedným z najäčších múzeí na svete. Kedysi slúžilo, ako kráľovský palác. V múzeu nájdete obrovské množstvo unikátnych umeleckých diel a artefaktov zo všetkých období. Medzi najznámejšie a neprehliadnuteľné patrí zaiste obraz Leonarda da Vinci – Mona Lisa. Múzeum má štari poschodia z ktorých každé je delené do troch zón.

Informácie o zájazde:
Cena zahŕňa:  - 2 x hotelové ubytovanie - 2 x  raňajky - dopravu klimatizovaným autobusom - služby sprievodcu počas celého zájazdu - prehliadky podľa programu bez vstupov - poistenie proti úpadku CK Povinné príplatky: - vstup do mesta - jednorázový poplatok 15 EUR / osoba - pobytová taxa cca 3,00 EUR / osoba / noc  Nepovinné príplatky:  -  komplexné cestovné poistenie - možnosť zabezpečiť v CK - 2,20 EUR / osoba / deň -  spiatočná miestenka 10,00 EUR/osoba - možnosť prednostného výberu sedadla v autobuse -  príplatok za jednolôžkovú izbu 30,00 EUR/noc - povinne pri obsadení izby jednou osobou -  vstupy do pamiatok Nástupné miesta Žilina, Trenčín, Piešťany, Trnava, Nitra, Sereď, Bratislava Príplatky za nástupné miesta Žilina, Trenčín, Piešťany 20 EUR  Trnava, Nitra, Sereď - 10 EUR Bratislava, Brno, Praha, Plzeň - bez príplatku Možné vstupy - ceny vstupov sú orientačné a počas sezóny sa môžu meniť:  -    LOUVRE – múzeum 17,00 EUR, mládež do 25 r. zdarma -    VERSAILLES zámok + časť súkr. apt., slúchadlá 17,00 EUR, mládež do 26 r.zdarma Versaillské ZÁHRADY /striekajúce fontány s hudbou 9,00 EUR, deti do 9 r.zdarma /len sobotu a nedeľu/, zdarma – utorok - piatok, 6,50 EUR vláčik /len okrajové časti/ -    MUSÉE D´ORSAY 12 EUR, mládež do 26 r. zdarma, -    PLAVBA PO SEINE 16,00 EUR,  -    TOUR EIFFEL  -     dospelí            deti  do 11 r.    mlad.  12 - 24r.  pešo 1. a 2.p.            7,00 €            3,00 €                5,00  € výťah 2. p.               11,00 €            4,00 €                8,50 € výťah 3. p.               17,00 €            8,00 €              14,50 € lístok na metro pokaiľ sa budeme prepravocať metrom cca 1,70 EUR / 1 trasa