htmlkody.info

Paríž Valentín - Dajte si sľub večnej lásky v romantickom Paríži

Francúzsko 3 Francúzsko 1 Francúzsko 2 Francúzsko 4 Francúzsko 5
Destinácia: Francúzsko, Paríž a okolie, Paríž
Kód zájazdu: 1070870
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Súhrn zájazdu:
ROMANTICKÝ - taký je Paríž. Toto prekrásne mesto je majestátnou metropolou a zároveň hlavným mestom Francúzska. Patrí medzi najatraktívnejšie a najnavštevovanejšie mestá Európy. V čase romantického Valentína je toto mesto najväčším lákadlom hlavne zaľúbených, pretože ponúka jedinečný zážitok, sľub večnej lásky na Eiffelovke, alebo si môžete svoju lásku uzamknúť práve na historickom moste zaľúbencov a kľúčik odhodiť do rieky Seiny. Určite si nenechajte ujsť príležitosť navštíviť Paríž v tomto období a potešte svojich milovaných nezabudnuteľným zážitkom v najromantickejšom meste sveta práve v období sviatku zaľúbených na Valentína. Zaručene nebudete ľutovať.

Program zájazdu:
1.deň:  štvrtok 13.2.2020 Odlco zo Slovenska v poobedňajších hodináh ( Bratislava cca 16 hod )

2.deň.
14.2.2020 sviatok sv. Valentína Presun do Paríža, kde začneme nasávať romantickú atmosféru perly na Seine Víťazný oblúk, prehliadka veľkolepého bulváru Champs - Elysées kde budete môcť svojej láske kúpiť pravý francúzsky parfém v najväčšej parížskej parfumérii. V popoludňajších hodinách nastúpime na romantickú plavbu loďou po Seine Presunieme sa do Paríža a vystúpame na Eiffelovku kde sa pokocháme výhľadom na celú krásavicu na Seine, pripijeme si pohárom šampanského na našu lásku. Navštívime štvrť umelcov Montmartre, kúpime si obrázok na pamiatku a vychutnáme si kávu v jednej z bohémskych kaviarní. Vo večerných hodinách môžete navštíviť  kabaretného predstavenia s  kankánom tancom plnom vášne, tanečníc vyzdobených perím a trblietavými flitrami, ubytovanie.

3. deň.
15.2.2020 Raňajky, presun do centra čarovného Paríža v ranných hodinách. Vyberieme sa naprehliadku centra so sprievodcom s nádychom romantiky - v Luxemburgských záhradách si dáme rande tam kde sa stretávajú zamilovaní parížania,oddýchneme si pri káve a nadýchanom croissante plnom čokolády v jednej z Parížskych kaviarní,prezrieme si univerzitnú Latinskú štvrť s bohémskou atmosférou a úzkymi uličkami,na ostrove Cité sa pokocháme nádherou katedrály Notre Dame , v galérii Louvre si pozrieme tajomný úsmev Mony Lisy - záhadnej lásky Leonarda da Vinciho ,ruka v ruke sa potúlame po záhradách Tuillerie.  Na známom moste lásky zamkneme našu lásku na večnosť a vo večerných hodinách sa presunieme na hotel. vo večerných hodních presun na Slovensko

4. deň
16.2.2020 Príchod na Slovensko v doobedňajších hodinách

Informácie o zájazde:
Cena  1 osobu zahŕňa: - autobusová doprava  - 1 x ubytovanie v Paríži  hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe - 1 x raňajky - služby sprievodcu počas celého zájazdu  - poistenie insolventnosti CK   Povinné príplatky: - pobytová taxa 3 EUR / osoba / noc - vstup do mesta - jednorázový poplatok 15 EUR / osoba Nepovinné príplatky: - plavba loďou po Seine 16,00  EUR /osoba - komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK) - vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 40 EUR - príplatok za jednolôžkovú izbu 35 €/os noc - povinné pri obsadení izby jednou osobou Nástupné miesta Žilina, Trenčín, Piešťany, Trnava, Nitra, Sereď, Bratislava Príplatky za nástupné miesta Žilina, Trenčín, Piešťany 20 EUR  Trnava, Nitra, Sereď - 10 EUR Bratislava, Brno, Praha, Plzeň - bez príplatku CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok. Je možné zakúpiť si audiosprievodcu.

Paríž