htmlkody.info

Paríž a zábavné parky

Destinácia: Francúzsko, Paríž a okolie
Kód zájazdu: 1073549
Cena od: 202,73 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Zábava
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

01.07.2020 5 dní First Minute 202,73 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Program:

1. deň:
Odchod z Bratislavy 14.00 hod. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska. Nočná jazda do Paríža.


2. deň:

Príchod do PARÍŽA v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta - Katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Centre Pompidou, kostol sv. Eustacha, Place de Concorde. Ubytovanie.


3. deň:

Celodenná návšteva zábavného parku DISNEYLAND. Ponorte sa do rozprávkových svetov a vychutnajte si viac ako 30 rôznych atrakcií v oboch parkoch. Preskúmajte svet Pirátov z Karibiku, Robinsonov ostrov, loď kapitána Hooka, zdolajte horskú dráhu Indiana Jonesa, horu zlatokopov, či vesmírny svet.


4. deň:

Celodenná návšteva zábavného parku ASTERIX. V Asterix Parku môžete pokoriť horské dráhy, z ktorých niektoré patria k najväčším v Európe. Ak uprednostňujete trošku menej adrenalínu, určite Vás nadchnú vodné atrakcie, ako i show delfínov. V žiadnom prípade by ste nemali obísť legendárny Menhir Express. Vo večerných hodinách odchod z Paríža nočnou jazdou do Nemecka.


5. deň:

Pokračovanie v ceste cez Rakúsko s príchodom do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

Cena zahŕňa:
autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

Cena nezahŕňa:
poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 10 EUR/pobyt, orientačné vstupné - Disneyland park 87 EUR/osoba, 80 EUR/dieťa od 3 do 11 rokov, Asterix park 51 EUR/osoba, 43 EUR/dieťa od 3 do 11 rokov

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 55 EUR

Doprava v Paríži: 1 lístok na metro 1,90 EUR, carnet (10 lístkov) 14,90 EUR