POZOR - rušíme "kamennú" pobočku, postupne prechádzame na online predaj a predaj cez telefón - 0911/141581. Stále sme tu pre vás - Meníme spôsob - nie prístup.  

Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort

Destinácia: Dominikánska republika, La Altagracia, Playa Bávaro
Kód zájazdu: 1188766
Cena od: 1 999 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

26.12.2021 11 dní Last Minute 3 399 € +399 € odlet: Viedeň letecká
21.01.2022 12 dní Last Minute 1 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
28.01.2022 12 dní Last Minute 1 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
04.02.2022 12 dní Last Minute 1 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
11.02.2022 12 dní Last Minute 1 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 12 dní Last Minute 1 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 12 dní First Minute 1 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 12 dní First Minute 1 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
11.03.2022 12 dní First Minute 1 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

2 - 10: PUNTA CANA
Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

11: ODLET DO VIEDNE
Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

12: PRÍLET DO VIEDNE

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

LH1233 VIEDEŇ FRANKFURT 09:10 10:40
LH0516 FRANKFURT PUNTA CANA 12:00 17:30

LH0517 PUNTA CANA FRANKFURT 19:10 09:35 + 1 deň
LH1238 FRANKFURT VIEDEŇ 11:50 21:10

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK


Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.
DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Punta Cana - Viedeň s prestupom vo Frankfurte
transfer letisko - hotel - letisko
10 x ubytovanie s daným stravovaním
asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie
služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR/osoba
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort

jóga TV basketbal lekárska služba jacuzzi, vírivka konferenčná miestnosť futbal volejbal wellness, spa fitness centrum večerný program tenis internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž trezor klimatizácia bazén

Popis: 

luxusný rezort Paradisus Palma Real Golf & Spa zo siete Meliá hotelov Vás očarí svojou koloniálnou architektúrou s prvkami hispánskeho dizajnu. Nechajte sa rozmaznávať v hotelovom YHI Spa inšpirovanom ázijským liečiacimi metódami. Športu chtiví sa budú vyžívať vo fitness centre a určite ocenia množstvo ponúkaných aktivít, na súši či vo vode. Zrelaxujte sa dychberúcimi pohľadmi na oceán, slnením sa na pláži či pri bazénoch alebo prechádzkou po krásnej tropickej záhrade. Nároční klienti si môžu zaplatiť upgrade služieb, program „The Reserve“, ktorý poskytuje nadštandardné služby, má vyhradené priestory v rezorte – od súkromného lounge, cez bazén a pláž až po privátne reštaurácie. K dispozícii je komorník a personalizovaný concierge servis. Neváhajte a naplňte svoj pobyt v Dominikánskej republike nezabudnuteľnými zážitkami! Rezort sa nachádza iba 20 minút jazdy od medzinárodného letiska v Punta Cana.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou 24/7, tropická záhrada, 13 reštaurácií (bufet i A la carte), 11 barov (vrátane swim-up a beach barov), 6 bazénov (vrátane hlavného bazénu s detským bazénom), jacuzzi, 5 tenisových kurtov, konferenčné miestnosti, Wi-Fi pripojenie, fitness centrum, YHI SPA centrum, divadlo, detský klub, lekárska starostlivosť, práčovňa, divadlo.

Pláž:
známa pláž Playa Bávaro s jemným bielym pieskom a kryštálovou vodou hneď pri hoteli. Ležadlá a slnečníky k dispozícii.

Zábava a šport:
hudobné predstavenia, živá hudba, večerné show , Disco (50.roky, Rock & Roll, Latino, 80.roky, disco), bazény, fitness centrum, orientálne SPA centrum, hodiny salsy, bachaty a merengue, Cocotal Golf Course & Coungry Club, jóga, basketbal, paddle tenis, tenis, plážový volejbal a futbal, dominikánsky festival a trh, tematické workshopy, detský klub (stolný tenis, lezecká stena, video hry, hodiny plávania, hodiny varenia, pizza workshop, hľadanie pokladov „treasure h unt“, nočné premietanie, show, maľovanie na tvár, mini disco, mini olympiády, tenisové lekcie, výlety do okolia), aktivity pre tínedžerov (vodné športy, game room, video hry, volejbal, tenis, lezenie, nemotorizované vodné športy).

Stravovanie:
All inclusive program zahŕňa raňajky, obedy, večere, snacky, dezerty, nealkoholické i alkoholické nápoje. Reštaurácie: Tokimeku (ázijská reštaurácia, otvorená iba na večere), Olio (talianska trattoria, otvorená na obed a večere), Vento (reštaurácia so stredozemskou kuchyňou, otvorená iba na večere), Naos (reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, otvorená na raňajky, obedy a večere), Sal Steak Cave (steak house, otvorený iba na večere), Gabi Club (bufetová reštaurácia, otvorená na raňajky, obedy a večere), Aqua (reštaurácia so stredozemskou kuchyňou, otvorená iba na večere), Mizu (japonská reštaurácia, otvorená iba na večeru), Hydrogrill (grill, tapas a snacky, otvorená na skoršie a neskoršie obedy), The Winery (reštaurácia určená pre osoby staršie ako 18 rokov, ponúka večere a ochutnávku vína), Cielo (mexická reštaurácia). Iba pre hostí „The Reserve“: Brisas (reštaurácia pri pláži s ázijskou a latinsko-americkou kuchyňou, otvorená iba na večere), Palazzo (talianska reštaurácia pre osoby staršie ako 18 rokov, otvorená na raňajky, obedy a večere). Bary: H2O (18:00-23:00), Avenue Bar (18:00-01:00, iba pre osoby 18+), Lobby Bar (09:00-01:00), M Bar (18:00-23:00), Gabi Beach (18:00-23:00).

Vybavenie izieb:
v základnej cene je izba Juniorsuite o veľkosti 49 m2. Izba disponuje kúpeľňou s WC, sušičom vlasov, hydromasážnou vaňou a sprchou, papučami a županom, klimatizáciou, posteľou typu King size alebo dvomi Double beds posteľami, oddeleným lounge s komfortnou pohovkou, jedálenskou/ pracovnou časťou, žehliacou súpravou, minibarom, kávovarom, TV, trezorom, budíkom, Wi-Fi pripojením a balkónom so sedením a s výhľadom do záhrady.

Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov. Vyšší štandard izieb na vyžiadanie.


„The Reserve“ program:
exkluzívny VIP lounge pre check-in a check-out vyhradená časť na pláži so servisom exkluzívne reštaurácie prednostné rezervácie do SPA privátna časť na masáže exkluzívny vstup do The Reserve fitness centre káva a prémiové značky drinkov počas celého dňa concierge služby služby komorníka na izbe uvítací darček pre deti aktivity pre deti a tínedžerov služba rozostielania postelí personalizovaný wake-up call https://www.melia.com/en/hotels/dominican-republic/punta-cana/paradisus-palma-real-golf-and-spa-resort/index.htm