POZOR - rušíme "kamennú" pobočku, postupne prechádzame na online predaj a predaj cez telefón - 0911/141581. Stále sme tu pre vás - Meníme spôsob - nie prístup.  

Keňa - safari a oceán (15 dní)

/uploads/galleries/4981/kena-safari-ocean.jpg Do roku 1907 bolo Nairobi iba obrovským močiarom a za necelých 100 rokov z
neho vyrástlo jedno z naj Masai Mara - V období migrácie sa po savane presúva približne 1,5 milióna pakoní a ďalších stádových Masai Mara - Lev je asi najčastejšie vyhľadávané zviera na savane Masai Mara - Slonie rodiny môžete nájsť kdekoľvek v parku, ale i mimo Masai Mara - Budeme mať šťastie a uvidíme zvieratá pri love? Masai Mara - Žirafy rodia po stojačky a mláďa Masai Mara - Ak má leví samec svoju svorku, čaká na levice, keď ho zavolajú k hostine po úspešnom lo Masai Mara - Mláďatá gepardov si dovolia takéto zábavy iba ak je nablízku mama Masai Mara - Masaji sú hrdí pastieri, ktorý obývajú pohraničnú oblasť medzi Keňou a Tanzániou Masai Mara - Na návšteve u Masajov sa stretneme s výrobkami, ktoré vyrábajú prevažne ženy Lake Nakuru - Jazero bolo kedysi známe obrovskými kŕdľami plameniakov, ale ponúka ďaleko viac a je p Lake Nakuru - V jazere a v prítokoch žije množstvo hrochov Lake Nakuru - Hrochy vyzerajú pokojne, ale sú najnebezpečnejšími zvieratami v Afrike Lake Nakuru - Žeriavy podobne ako bociany majú radi vodu a mokrade Lake Nakuru - V parku je najpočetnejším zvieraťom byvol africký V múzeu Karen Blixen dozviete viac o živote prvých afrických pionierov z Európy. Jednou z nich bola Nakŕmime žirafy, ktoré Vám svojim štyridsaťcentimetrovým jazykom vyvolajú príjemné zimomriavky. Obed si dáme v reštaurácii U mäsožravcov - Carnivor, kde vyskúšate okrem iného aj krokodíla alebo pš Reštaurácia so štýlom. Nemusia sa tu báť ani vegetariáni, reštaurácia myslí aj na nich. Po vynikajúc Malindi - Po safari si oddýchneme na plážach Indického oceánu Malindi - Odoláte takejto vode? 4* Sandies Tropical Beach Resort a 5* Dream of Africa patria do siete hotelov Planhotel. Nádherné pieskové pláže, ktoré si vychutnáte do sýta. Rozkošné lokálne golfové ihrisko s čistokrvnou autentickou africkou atmosférou nájdete v Malindi. Oddychujte v štýle a doprajte si luxus. K spoznaniu krajiny patrí aj kulinárstvo. Ochutnajte Keňu. Pobrežie je ovplyvnené swahilskou kultúro Ochutnajte miestne špeciality s arabským, indickým a európskym vplyvom. Miestni rybári zásobujú kuch Bude o Vás veľmi dobre postarané. Izby v oboch rezortoch sú príjemné a odzrkadľujú swahilskú kultúru. Nechajte sa hýčkať vynikajúcim personálom. Barmani sa postarajú o dodržiavanie pitného režimu aj nad rámec bežných nápojov. Doprajte si osviežu Počas odlivu je čas na prechádzku po pobreží. Miestni chodia zbierať mušle na varenie, alebo chytať Malindi - Výhľad z Vášho hotela, s ktorým sa rozlúčime s týmto rajom.
Destinácia: Keňa
Kód zájazdu: 1237674
Cena od: 4 550 €
Príplatky od: 790 €
Doprava: letecká
Termín: 13.07.2023 15/14 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 72795017

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Exotika
Pobytovo-poznávacie
Safari
Nairobi Typ ubytovania:
Keňa, Nairobi Strava:
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.