POZOR - rušíme "kamennú" pobočku, postupne prechádzame na online predaj a predaj cez telefón - 0911/141581. Stále sme tu pre vás - Meníme spôsob - nie prístup.  

THB Sa Coma Platja

Bazén hotela THB Sa Coma Platja THB Sa Coma Platja Izba v hoteli THB Sa Coma Platja Reštaurácia v THB Sa Coma Platja Pláž pri hoteli THB Sa Coma Platja Bazén THB Sa Coma Platja Recepcia hotela THB Sa Coma Platja Lobby hotela THB Sa Coma Platja Izby v hoteli THB Sa Coma Platja Kúpeľňa v THB Sa Coma Platja Izba v hoteli THB Sa Coma Platja Izba v hoteli THB Sa Coma Platja Bar v hoteli THB Sa Coma Platja Terasa reštaurácie v hoteli THB Sa Coma Platja Reštaurácia v THB Sa Coma Platja Terasa reštaurácia THB Sa Coma Platja Bar v hoteli THB Sa Coma Platja Pool bar v hoteli THB Sa Coma Platja Masáže v THB Sa Coma Platja THB Sa Coma Platja Aparthotel F
Destinácia: Španielsko, Mallorca, Sa Coma
Kód zájazdu: 1268965
Cena od: 844,88 €
Príplatky od: 0 €
Doprava: letecká
Termín: 05.06.2024 8/7 dní/nocí
Obchodník: 35787201
Kód termínu: 79749008

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Pobytové zájazdy
THB Sa Coma Platja Typ ubytovania: Skryť popis
Španielsko, Mallorca, Sa Coma Strava:
Moderný hotel situovaný na jednej z najvyhľadávanejších pláži ostrova Malorka je ideálnou voľbou pre páry i pre rodiny s deťmi. Vychutnajte si s nami oddych na nádhernej zlatistej pláži, ktorá lemuje dych berúce tyrkysové more, právom nazývané Karibikom Stredomoria.
Vzdialenosť od centra: 2 km
Vzdialenosť od letiska: 63 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Zobraziť úplný popis
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.