POZOR - rušíme "kamennú" pobočku, postupne prechádzame na online predaj a predaj cez telefón - 0911/141581. Stále sme tu pre vás - Meníme spôsob - nie prístup.  

Riviera Zen

Riviera Zen - hotelový areál - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - hotel - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - izba - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - izba - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - kúpeľňa - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - hotel - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - bazén - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - lobby - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - lobby - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - lobby - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - reštaurácia - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - reštaurácia - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - reštaurácia - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - lanovka - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - Kleopatrina pláž - letecký zájazd - Turecko, Alanya Riviera Zen - Kleopatrina pláž -letecký zájazd - Turecko, Alanya
Destinácia: Turecko, Alanya, Alanya - Kleopatrina pláž
Kód zájazdu: 1275619
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Riviera Zen

TV nákupná pasáž chladnička,minibar lekáreň lekárska služba konferenčná miestnosť masáž volejbal turecké kúpele, hammam sauna tenis detský bazén vodné športy na pláži plážový servis bar na pláži piesočnatá pláž fitness centrum trezor večerný program internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 0 m
Vzdialenosť od letiska: 125 km
Vzdialenosť od pláže: 50 m
Rýchly popis:

Hotel Riviera Zen svojou výhodnou polohou v bezprostrednej blízkosti známej pláže Kleopatra Beach a čulého centra strediska Alanya osloví najmä klientov, ktorí si chcú užiť aktívnu dovolenku v atraktívnom mestskom hoteli. Len niekoľko metrov od hotela sa nachádza lanovka, ktorá pohodlne vyvezie turistov až k Alanyijskej pevnosti.


Poloha:
len 50 m od mestskej pláže Kleopatra v stredisku Alanya v , od ktorej ho oddeľuje pobrežná komunikácia a zelený parčík, asi 1 km od centra Alanye, asi 130 km od letiska v Antalyi.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, TV kútik, konferenčná miestnosť, hlavná reštaurácia s terasou, a la carte reštaurácia (za poplatok), bar v lobby a pri bazéne (otvorený 10.00-23.00). Slnečníky a ležadlá pri vonkajšom bazéne s oddelenou časťou pre malé deti sú zdarma. Fitnescentrum zdarma, turecké kúpele, sauna, masáže a iné procedúry sú k dispozícii za poplatok. Ostatné služby - čistiareň odevov, izbová služba za poplatok. Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch a na izbách zdarma.

Izby:
komfortné dvojlôžkové izby zariadené moderným nábytkom majú možnosť jednej prístelky (vhodná len pre dieťa do 13 rokov). K vybaveniu každej izby patrí vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút, WC, sušič na vlasy), klimatizácia, SAT TV, telefón, minibar (za poplatok), súprava na prípravu kávy a čaju, trezor, balkón.

Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky. Neskoré raňajky a popoludňajšie občerstvenie formou koláčikov a zmrzliny. Lokálne alkoholické (gin, raki, vodka, pivo, víno) a nealkoholické nápoje v cene (v čase 10.00 - 23.00). Ostatné nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Obed a večera sú podávané v sesterskom hoteli Riviera Hotel & Spa. Počas obeda a večere majú hostia hotela Rivieri Zen v rámci all inclusive nápoje v cene.

Pláž:
známa mestská pláž Kleopatra so zlatistým hrubozrnným pieskom a jedinečným výhľadom na dominantu strediska – Alanyijskú pevnosť. Ležadlá a slnečníky za poplatok. Plážové osušky nie sú k dispozícii. Bohatá ponuka vodných športov (parasailing, vodné skútre, jazda na banáne a pod.), tenisové kurty a volejbalové ihrisko za poplatok. Plážový bar za poplatok.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11x ubytovanie so službami all inclusive, letecká doprava Bratislava - Antalya - Bratislava, alebo Košice - Antalya - Košice, alebo Piešťany - Antalya - Piešťany, alebo Poprad - Antalya - Poprad, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby do 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, palivový a emisný príplatok 25 EUR/osoba od 2 rokov. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,70 EUR/os./deň alebo PLUS 4,70 EUR/os./deň. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
ALANYA
Známe stredisko Alanya sa nachádza približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska ne­odmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Alanya je rušné mesto i turistické stredisko s bohatým nočným životom zároveň, nájdete tu piesočnaté i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivými účinkami a množstvo ho­telov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték. Alanyi dominuje starobylá pevnosť, ktorá sa týči nad morom a návštevníkom poskytne fantastický pohľad na známu Kleopatra Beach či malebný prístav. Starobylá pevnosť je prístupná prechádzkou alebo lanovkou. Neopakovateľnú atmosféru si vychutnáte pri prechádzke starým mestom i pri nakupovaní v orientál­nom bazáre. Na svoje si príde každý – rodiny s deťmi, mi­lovníci histórie aj návštevníci, ktorí vyhľadávajú počas dovolenky rušnú zá­bavu alebo športové možnosti. Strediská patriace do oblasti Alanya: Okurcalar, Avsallar, Turkler, Payallar, Konakli. Transfer z letiska v Antalyi do Alanye trvá približne 3 hod.


Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.