POZOR - rušíme "kamennú" pobočku, postupne prechádzame na online predaj a predaj cez telefón - 0911/141581. Stále sme tu pre vás - Meníme spôsob - nie prístup.  

Valencia

Destinácia: Španielsko, Valencia
Kód zájazdu: 1280266
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Popis:
pobyt pri mori + prehliadka Valencie s miestnym sprievodcom v českom jazyku


Program:
1. deň:
možný transfer z Bratislavy na letisko do Viedne (za príplatok), odlet z Viedne, prílet do Valencie, transfer do hotela, ubytovanie v hoteli Checkin Valencia****, individuálne voľno, nocľah.

2. deň:
raňajky, individuálne voľno, absolvovanie prehliadky historického centra mesta s miestnym sprievodcom (katedrála La Seu, gotická veža El Micalet, gotický kostol Santa Caterina, Plaza de La Reina, Plaza de la Seu, ikonická stavba La Llonja de la Seda, modernistická tržnica Mercat Central, najväčšie námestie Plaza del Ayuntamiento – Radničné námestie), kúpanie, individuálne možnosť návštevy Mesta vedy a umenia, ktorého súčasťou je jedinečné Oceánografické múzeum s akváriom, Múzeum umenia, Planetárium a Vedecké múzeum princa Filipa s modelom vesmírnej stanice, nocľah.

3. deň:
raňajky, individuálne voľno, kúpanie, nocľah.

4. deň:
raňajky, individuálne voľno (podľa časových možností), transfer na letisko, odlet z Valencie, prílet do Viedne, možný transfer do Bratislavy.


Stravovanie:
raňajky

Doprava:
letecká

Zľavy:
Zľava SENIOR 55+: -3%/osoba. Zľava verný klient: -3%/osoba.

Poznámky:
Konkrétny deň konania prehliadky centra mesta s miestnym sprievodcom bude určený priamo na mieste a v jednotlivých termínoch sa môže líšiť.

Valencia