Hotel Montenegro Beach Resort

Destinácia: Čierna Hora, Budva, Bečiči
Kód zájazdu: 836558
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Montenegro Beach Resort

TV TV jacuzzi, vírivka masáž masáž sauna fitness centrum stolný tenis bazén vnútorný parkovisko internet, WiFi plážový servis detské ihrisko chladnička,minibar trezor klimatizácia klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 2 km
Vzdialenosť od letiska: 65 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Úvod:
Hotel Montenegro Beach Resort leží priamo na piesočnatej pláži v známom letovisku Bečiči, v malebnom zálive s tým najčistejším morom, ktorý obklupujú borovicové lesy a hory. Od Budvy s malebným starým mestom, je hotel vzdialený približne 2 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bufetová reštaurácia, bar, plážový bar, nočný club, 3 vonkajšie bazény, krytý bazén, záhrada, biliard, stolný tenis, fitnescentrum, herňa, WiFi, terasa, detské ihrisko, parný kúpeľ, 2 sauny, 2 vírivky, masáže. Hotel ponúka na pláži ležadlá a slnečník zadarmo, počet ležadiel a slnečníkov je obmedzený. Na jednu izbu klienti dostanú 2 ležadlá a slnečník podľa možnosti, bezplatné súkromné parkovisko.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, župan, toaletné potreby, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa,WC), sušič na vlasy, SAT-TV, trezor, minibar. Suity/Apartmány na vyžiadanie.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s raňajkami, polpenziou alebo ALL INCLUSIVE formou bufetových stolov.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:

****+:hotel s vynikajúcou polohou priamo na piesočnatej pláži, poskytuje kvalitné služby, pre všetky vekové kategórie vhodný aj pre rodiny s deťmi je tým ideálnym miestom na prežitie bezstarostnej dovolenky spojenej s relaxom a zábavou.


Oficiálna stránka hotela: http://www.montenegrostars.com/index.php/en/hotel-group-splendid-3/montenegro-beach-resort-4