POZOR - rušíme "kamennú" pobočku, postupne prechádzame na online predaj a predaj cez telefón - 0911/141581. Stále sme tu pre vás - Meníme spôsob - nie prístup.  

The Reef Coco Beach

Pláž Pláž Bazény a záhrada Pláž Bazén Pláž Bazén Pláž Bazén a budova hotela Bazén a budova hotela Lobby Izba Premium Partial Ocean View Izba Superior Garden View Kúpeľňa Reštaurácia Miramar Reštaurácia Samurai Reštaurácia Rosinela Reštaurácia Rosinela Reštaurácia Longue Bar Bar & Mar Reštaurácia Sabor Latino Snack Bar El Palmar Buffet Tabasco & Ron Bar Tabasco & Ron Bar Tabasco & Ron Bar Plážové hry Vodné športy Bicyklovanie Fitness Fitness Minigolf Detský klub
Destinácia: Mexiko, Quintana Roo, Playa del Carmen
Kód zájazdu: 1351702
Cena od: 2 379 €
Príplatky od: 399 €
Doprava: letecká
Termín: 30.10.2024 16/14 dní/nocí
Obchodník: 35858559
Kód termínu: 84651572

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Pobytové zájazdy
Exotika
Golf
Potápanie
The Reef Coco Beach Typ ubytovania: Skryť popis
Mexiko, Quintana Roo, Playa del Carmen Strava:
Novo zrekonštruovaný hotel sa nachádza v 4-podlažnej budove obklopenej tropickými záhradami, sa nachádza priamo na pláži s jemným bielym pieskom v Playa del Carmen, v blízkosti pešej zóny s množstvom reštaurácií, barov a obchodov. Vyhradené služby potápačských centier (úvodná lekcia na plávanie zdarma), masáže a kúpeľná terapia. 18-jamkové golfové ihrisko sa nachádza v sesterskom hoteli The Reef Playacar, ktorý je vzdialený asi 4 km.
Vzdialenosť od letiska: 55 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Zobraziť úplný popis
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.