POZOR - rušíme "kamennú" pobočku, postupne prechádzame na online predaj a predaj cez telefón - 0911/141581. Stále sme tu pre vás - Meníme spôsob - nie prístup.  

New York, Washington a Bahamy

Alebo sa zabaviť na toboganoch.
foto: Atlantis Paradise Island New York - Brooklynský most a Dolný Manhattan sú pravidelnou zastávkou pri prehliadke Manhattanu Washington, D.C. - US Capitol - asi najdôležitejšia budova Spojených štátov Súostrovie Exuma na Bahamách je dokonalým romantickým útekom. Exkluzívny hotel Sandals Emerald Bay j O nudu sa nemusíte na Bahamách obávať. /uploads/usr/3452/usa/bahamas.jpg Po poznávačke najznámejších miest Spojených štátov Vás čaká oddych na bahamských plážach.
foto: Mart 5 nocí v luxusnom 5* hoteli Sandals Emerald Bay All Inclusive na Great Exuma s preletom v cene dopla Príjemným prekvapením po príchode do rezortu Sandals bude Váš súkromný komorník, ktorý sa bude o Vás Pláž pred hotelom Breezes.
foto: Breezes Bahamas Pláž pred hotelom Breezes.
foto: Breezes Bahamas Golf na Paradise Island Karibský sen. Krásne tyrkysové pláže s bielym pieskom, doplnené o krásnu šťavnatú zelenú. Presne takto si predstavujete Bahamy? Ak máte záujem o vyšší štandard ubytovania, odporúčame hotel Atlantis Paradise Island. Viac informác Zlepšite si ubytovanie na Bahamách na exkluzívny hotel Atlantis.
foto: Atlantis Paradise Island Upozorňujeme, že hotel Atlantis neponúka služby all inclusive.
foto: Atlantis Paradise Island Priamo v hoteli Atlantis Paradise Island si môžete zaplávať spolu s delfínmi.
foto: Atlantis Paradis Ak máte záujem o vyšší štandard ubytovania, odporúčame hotel Atlantis Paradise Island. Viac informác Alebo sa rozhodnite pre zlatú strednú cestu a zvoľte si náš kvalitný hotel Melia Nassau beach resort Hotel Melia Nassau beach resort so službami all inclusive, má vynikajúcu polohu na krásnej pláži Cab Zažijete živý karibský spirit aj pokojné ostrovné zákutia. Bahamy - Lenivá atlantická pláž Bahamy - Relax na pláži Bahamy - Karibský raj. Bahamy - Láka Vás to? New York - Times Square - pupok sveta. Príďte a uvidíte sami, prečo sa mu tak hovorí New York - Central park a Columbus circle. Tu začína kus prírody v srdci New Zorku New York - Pulzujúci Times Square New York - Pohľad na Central park z Top of the Rock. Neláka Vás ísť si zabehať? The Champagne Bar, miesto kde si štrngnete s newyorskou smotánkou. New York - Najlepšia adresa v meste akú si môžete dočasne zabezpečiť New York - Výhľad z Top of the Rock smerom na Dolný Manhattan New York - Prejdite sa Brooklynským mostom Washington, D.C. - Biely dom pozná hádam každý Washington, D.C. - Biely dom z druhej strany Washington, D.C. - blízko pri Capitole Washington, D.C. - Washington Monument - dominanta National Mall Washington, D.C. - Najpokojnejšie mesto USA
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1333065
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Exotika
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

ponúka najviac zájazdov do Karibiku. Ležať iba na pláži je nuda, preto prinášame kombinácie poznávacích zájazdov a relaxu na karibských ostrovoch. 3 intenzívne dni v New Yorku nenechajú nikoho na pochybách, že mesto nikdy nespí. Ulice tejto metropoly prejdeme z Wall street až k Central parku. Ostane nám dosť času na prípadný šport v Madison square garden, muzikál na Broadway či večeru vo vychytených reštauráciách. Potom nás čaká azda najpríjemnejšie mesto USA, Washington DC. Prechádzka po všetkých atrakciách, ktoré DC ponúka. Od capitolu cez Lincolna až k FBI či Arlington. Potom nás už čakajú slávne Bahamy. Ponúkame relax na plážach hlavného mesta Nassau alebo luxusný hotel Atlantis. Radi Vám s výberom poradíme.

1. deň:
Odlet a prílet do New Yorku. Pohodlný let renomovanými leteckými spoločnosťami. Chcete viac? Vyskúšajte business class. Po prílete sa stanete súčasťou tohto živého organizmu hneď od začiatku. Sme v meste ktoré nikdy nespí NEW YORK, NEW YORK.

2. deň:
Dnes nás čaká spoločná prehliadka Manhattanu. Keďže každý má šancu si vybrať hotel, ktorý mu najviac vyhovuje, pozbierame sa z hotelov a prehliadku začneme na dolnom Manhattane. Z Battery parku je pohľad na Ellis Island a na Sochu slobody. Okolo najstaršieho parčíku v New Yorku a soche útočiaceho býka sa prejdeme k pravdepodobne najbohatšiemu kostolíku na svete, kostolu Trinity. Pozrieme sa na pamätník 9/11, miesto kde stáli Dvojičky svetového obchodného centra. Prejdeme sa po Wall street a povieme si niečo o tomto „divokom“ mieste, ktoré sa mnohokrát stalo predlohou filmov Wall street nás dovedie k East river a k vyhliadke na Brooklynský most. Z dolného Manhattanu sa presunieme na horný. V tejto časti sa nachádza slávny Central park s chronicky známymi miestami. Dakota building, Strawberry fields, Trumpove klzisko a hotel Plaza. To všetko je tu pokope. Pri hoteli Plaza začína známa nákupná zóna Piatej avenue. Na Piatej je nádherne a bohato vyzdobený kostol sv.Patrika a naproti Rockefellerove centrum. Deň ešte neskončil a v meste je čo preskúmavať.

3. deň:
Aby sa vám trošku zmenil pohľad na mesto, môžete si Manhattan pozrieť z vody. Plavba nás zoberie po rieke Hudson k soche Slobody, okolo Dolného Manhattanu do East River a popod mosty Brooklyn, Manhattan a Williamsburg k centrále OSN. (Plavba je fakultatívna). Budete mať šancu pofotiť a pozrieť si mesto z iného uhla. Po tejto plavbe, ktorá trvá dve hodiny, máte ešte dostatok času na vlastný program v meste. V New Yorku je možností neúrekom a za jednu pár dňovú návštevu všetko nestihnete. Určite si však toto mesto zamilujete, ako drvivá väčšina zo 65 miliónov návštevníkov, ktorí sem ročne zavítajú. Ak na plavbu nepôjdete tak deň strávite podľa svojej chuti a nálady či už nákupmi, galériami, alebo relaxom v Central Parku. CK sprievodca Vám rád poradí.

4. deň:
Opustíme New York a čaká nás hlavné mesto USA, veľmi príjemná metropola Washington DC. Hlavné mesto USA WASHINGTON DC bolo vytvorené umelo z darovaných pozemkov Virgínie a Marylandu. Najprv boli postavené dve najdôležitejšie budovy – Capitol a sídlo prezidenta. Od roku 1800 je plne funkčné a ostalo ako hlavné mesto rastúcich spojených štátov do dnešných dní. Už v 19 storočí bolo mesto naplánované a viac-menej sa rozostavenie dodržalo. Na veľkom priestranstve sú známe pamätníky, múzeá a iné budovy dôležité pre chod krajiny.

5. deň:
Prejdeme celý National Mall od Bieleho domu, okolo Lincolnovho pamätníka, cez múzeum letectva a vesmíru po Capitol. Prehliadku zakončíme pri Fordovom divadle, kde bol postrelený Abraham Lincoln. Okrem National Mall sa tu nachádza aj známy cintorín Arlington, kde je pochovaný aj JFK so svojou rodinou. Neďaleko je Pentagon, chronicky známa budova ministerstva obrany USA. Mesto má peknú úpravu, je tu pohoda a po uponáhľanom a preplnenom New Yorku pôsobí ako balzam.

6. deň:
Odlet z Washingtonu do vašej plážovej destinácie, kde strávite 7 nocí leňošením na pláži. Relax na Bahamských ostrovoch. Už dnes si skočíte do vody. Let je väčšinou s jedným krátkym prestupom v Miami/Charlotte a potom už sme v karibskom raji, na BAHAMSKÝCH ostrovoch. Bahamské ostrovy sa skladajú z viac než 700 malých ostrovov. Krištof Kolumbus ich objavil už v roku 1492 a je najvyšší čas, aby ste ich objavili aj Vy. Relax v plážovom rezorte neďaleko hlavného mesta NASSAU s možnosťami nočného života, nákupmi a relaxu. Ponúkame Vám na výber dva hotely z kolekcie CK, avšak v prípade záujmu Vám radi ponúkneme aj exkluzívne menšie rezorty, romanticky stratené na malých ostrovoch v Atlantickom oceáne. V základnej cene zájazdu je príjemný 3* hotel. Bazén, jacuzzi, pláže, nákupy a nočný život pre každého. Tu sa nebudete nudiť ani chvíľu. Úroveň ubytovania si môžete zlepšiť výberom hotela z CK Prémium. Chcete vedieť o Karibiku viac? Prečítajte si skvelý blog o všetkých ostrovoch Karibiku na 

7. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

8. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

9. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

10. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

11. deň:
Odlet domov.

12. deň:
Prílet.

Krajiny

Zobraziť všetky »